Хто переклав Борхеса?

Сьогодні, коли книжкова індустрія в Україні сьогодні вступила в стадію розвитку, коли з’являються нові потужні імена, збільшується підтримка видавництв та державна закупівля книг до бібліотек, а книжковий простір насичується якісною світовою літературою, на перший план при виборі книжки виходить якість творів, які потрапляють до рук читача.

З нагоди присудження Нобелівську премія-2017 з літератури в ЦРБ імені Достоєвського відбулась зустріч з письменником, перекладачем, дипломатом Сергієм Борщевським.

Сергій Борщевський в бібліотеці Достоєвського

 

Розмовляли про користь від читання, про важливість отримання нових знань та освіти протягом життя,  про хорошу літературу, яка  допомагає визначати справжні цінності та розставляти важливі орієнтири у сучасному дуже швидкому сьогоденні.

Пан Сергій – Надзвичайний і Повноважний Посланник України другого класу, особисто знайомий  і перекладав трьох Нобелівських лауреатів, фахівець, вже довгі роки знайомить українського читача з кращими набутками світового письменства, дотримуючись високого перекладацького рівня. В його творчому портфелі – понад три десятки перекладених книжок в усіх жанрах (поезія, проза, драматургія), переважно з іспанської мови, і в такій же кількості перекладені для театрів п’єси з іспанської, англійської, німецької, польської, російської, італійської мов.

Сергій Борщевський та Фідель Кастро

 

Сергій Борщевський з Нобелівським лауреатом Г.Гарсія Маркесом

 

Під час зустрічі Сергій Борщевський від свого імені та від імені “Видавництва Анетти Антоненко” передав у подарунок бібліотеці повне зібрання творів видатної мексиканської письменниці 17 сторіччя Хуани Інес де ла Крус, за переклад яких цього року він був удостоєний літературної премії ім. Василя Мисика.

Співорганізатори

Співорганізатором зустрічі виступило «Видавництво Анетти Антоненко», (посідає почесне 6 місце в ТОП-20 українських видавничих брендів за версією FORBES Україна-2015), яке знайомить читачів України з такими видатними  світовими іменами як Френсис Фукуяма, Семюел Гантінґтон, С’юзан Зонтаг, Жан Бодріяр, Антуан де Сент-Екзюпері, Ерік-Емманюель Шмітт, Федеріко Гарсія Лорка, Хорхе Луїс Борхес, Ентоні Берджес, Іен Мак’юен та багатьма іншими.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *