«Ластівчин привіт»

Надіслала сьогодні найменшим читачам бібліотеки ім. І. Багряного пташка, що несе на своїх крилах весну. Бо і справді десь вона забарилася…

А принесла його авторка збірки відома українська письменниця, журналістка Наталка Поклад, з якою і відбулась така тепла і напрочуд сонячна зустріч (навіть без сонечка на вулиці!). Пані Наталка розпочала свою зустріч із патріотичного вірша «Сміливці» та вірша «Хутірець Наталки». Захоплююча розповідь про рідний край, про «дороги між полями, в іменах моя земля».

Письменниця дуже зацікавила дітей чарівними вигаданими розповідями про дівчинку Марійку. Та, чи не найбільше слухала цю розповідь дівчинка на ім’я Марійка. Наталка Поклад розповіла і не вигадану історію про дівчинку Марійку, власне, таке ім’я має її внучка. Тож одного зимового дня, коли пані Наталка поверталася з роботи, почула у засніжених кущах: «тихе няв!». Заглянула в кущі, а там – маленьке кошенятко, що тремтіло від холоду. І вже 18 років Наталка Поклад і її внучка Марійка складають віршики про кицьку «Вухаську».

Складалось таке враження, що діти вивчили всі віршовані загадки письменниці, окрім одної, яку довелося розгадувати навіть дорослим. І найактивніші отримали і подарунки від Наталки Поклад – журнал «Малятко», де надруковані і загадки, і віршики письменниці.

І шкода, що так швидко плив час… Бо про вірші письменниці Наталки Поклад захопили дітей свою простотою, і чарівністю, що Поліні і собі захотілося розказати віршик про “вишиваночку”…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *