БукТрейлер

Інтро

Шановні читачі , ми починаємо нову рубрику Буктрейлер , де переглянувши відео ви зможете з легкістю визначитись чи підійде вам дана на відео  книга чи можливо підійде інша=).

Дана рубрика буде у формі своєрідного  хіт-параду книг.

Долучайтесь разом з нами !!! Переглядайте, коментуйте, хваліть або критикуйте!

Гарного перегляду!!! 

Кендзі Міядзава

Видатний японський поет та автор дитячої літератури ранніх років періоду Сьова. З ранніх літ і до останніх днів життя був палким прибічником вчення буддійської Сутри Лотоса (в традиції Нітірен), зміст якої він намагався донести у своїх творах.

Ресторан Де Виконують Бажання

Василь Шкляр

Один із найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера».

Роман «Троща» є найновішим твором Василя Шкляра.

Троща

 

Дзвінка Матіяш

Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки переживає разом зі своїм чоловіком. Стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у книжці «Дорога святого Якова».

 

Сергій Лойко

«Аеропорт» – це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.

Аеропорт

 

Сергій Лойко

Нова книга відомого письменника і журналіста – унікальний літературний коктейль: драматичний художній роман, заснований на журналістському розслідуванні і реальних фактах про збитий над східною частиною України пасажирський літак.

Рейс

 

Г.К.Андерсен

 

Квіти маленької Іди

 

 

Арсенія Велика

Одеська письменниця, народилася під Кропивницьким, за фахом біохімік. Має низку наукових праць з бальнеології та курортознавства. Її художні твори – це рефлексії й аналіз культурного розвитку України, або ж мем, чим вона ділиться з читачами.  Це жіноча проза, де «авторка виходить за межі «Я» і стає вище за ідеологеми власного покоління. Арсенія Велика як художник, не тільки бачить сім кольорів веселки життя, а й розрізняє і вишукує нюанси в різних часових відтинах України та в різних психічних станах людини». (За словами редакторки книжки Лілії Максименко) .

Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль

 

Олександр Михед

Із самого початку війни на Донбасі українські інтелектуальні кола заповзялися розшифровувати східні області України. Всі хотіли «почути Донбас», зрозуміти міфи, на яких він нібито тримається, і прояснити причини війни. Так ніби схід України – екзотичне «десь», яке дуже відрізняється від «тут», але збагнувши яке умовним «нам» відкриються таємниці. Зайвим буде наголошувати на тому, що більшість цих спроб – це прояви внутрішнього колоніалізму, поділу на «нас» і «них», екзотизації і маргіналізації, до яких Схід, з огляду на імперські мейнстрімні наративи поп-культури так зручно надається.

Останній приклад спроб вкотре «зрозуміти Донбас» – книжка українського письменника і публіциста Олександра Михеда

«Я змішаю твою кров із вугіллям. Зрозуміти український Схід».

 

Гел Елрод

Ми звикли ділити людей на дві категорії — «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі.

ЧУДОВИЙ РАНОК. ЯК НЕ ПРОСПАТИ ЖИТТЯ

 

Тетяна Белімова

Льона-Альона у шлюбі почувалася не просто позбавленою голосу пташкою з підрізаними крильми, а ще й зазнавала жорстокої тиранії та знущань від свого «господаря», чоловіка-самодура. Та навіть така сумна історія може закінчитися щасливо. А точніше, поступитися місцем зовсім іншій: у якій ти комусь цікава, де тебе люблять і коли просто хочеться жити. І початися все може в соцмережі з маленької зеленої цяточки в чаті, яка позначає твою присутність.

Київ.ua

 

Дот Гатчинсон

Неподалік від затишного маєтку є прекрасний сад. Тут живуть викрадені молоді жінки, чия шкіра покрита татуюваннями метеликів. Їх утримує тут садівник, жорстокий збоченець, одержимий колекціонуванням унікальних експонатів. Але нарешті про таємничий сад стає відомо, і одна з тих, хто залишився живим із його колекції, дає свідчення. Агенти Віктор Ганноверіан та Брендон Еддісон мають завдання розплутати одну з найогидніших справ за всю їхню кар’єру. Утім, дівчина, яка називає себе Майєю, і сама по собі та ще загадка. Вона розповідає агентам про життя в саду — страшну історію садівника, людини, яка ладна на все, щоб утримати красу в полоні. Але чим більше агенти дізнаються, тим частіше замислюються над тим, що саме вона й досі приховує…

Сад метеликів

 

 Марґарет Ествуд

Колись її звали Джун. Вона була люблячою матір’ю та дружиною свого чоловіка. Але тепер вона Фредова — Служниця, чий сенс життя полягає в народженні здорової дитини для Командора. Вона носить червоне, а в її кімнаті немає нічого, чим вона могла б принести собі шкоду, а все тому що Фредова — одна з небагатьох жінок, які зберегли здатність народити. Жахливі умови життя та ставлення до таких, як вона, не змогли стерти з її пам’яті колись світлі дні. А значить, поки вона жива, вона може боротися…

Оповідь Служниці

 

Ростислав Семків

Ця книжка про підкорення могутньої сили – сили літератури. Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників – від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Як читати класиків

 

Галина Пагутяк

‘Якась чума увійшла в Кенігсберг, і її легко було розпізнати. Де чума – там смерть. Але сьогодні ця краля посміхається з глянцевих палітурок у цілому світі, що зісковзує в пекло. Зло стало глобальним. А оскільки письменники віддаються словесній розпусті, Кенігсберг і Дрезден будуть знову й знову гинути. І коли музиканти, і філософи, і художники… Вони не розуміють, що людей слід готувати до пекла заздалегідь. Тоді, можливо, хтось і врятується. Кенігсбергу моєї душі, ти знаєш про що я…’

Сни Юлії і Германа

 

Террі Пратчетт

Молода відьма Маґрат Часник отримує у спадок чарівну паличку й обов’язки феї-хрещеної — і тепер має докласти всіх зусиль, щоб… її підопічна не вийшла заміж за принца. Уперті й невгамовні Бабуня Дощевіск і Тітуня Оґґ, звісно ж, не можуть триматися осторонь і разом з нею вирушають до далекої Ґеної. Дорогою з несамовитою трійцею трапляються карколомні пригоди: польоти й перетворення, азартні ігри й погоня, зустрічі з персонажами народних казок та літературних творів. Врешті відьми опиняються віч-на-віч із лихою феєю-хрещеною, яка ставить експерименти з реальністю і прагне будь-що досягти своєї версії хепі-енду, навіть ціною знищення королівства.

Відьми за кордоном

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

1 коментар для “БукТрейлер”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *