БукТрейлер

Інтро

Шановні читачі , ми починаємо нову рубрику Буктрейлер , де переглянувши відео ви зможете з легкістю визначитись чи підійде вам дана на відео  книга чи можливо підійде інша=).

Дана рубрика буде у формі своєрідного  хіт-параду книг.

Долучайтесь разом з нами !!! Переглядайте, коментуйте, хваліть або критикуйте!

Гарного перегляду!!! 

 

Тамара Горіха Зерня

«Доця» — дебютна книжка української письменниці Тамари Горіха Зерня, відзначена премією «Книга року BBC-2019». «Доця» — це, як стверджує анотація, твір про любов. А ще про надлюдську віру у свою справу, патріотизм і справжню дружбу.

У романі зображено один із найскладніших періодів війни на Донбасі, а саме — її початок. Час, коли української армії майже не існувало, коли вся оборона трималася на запалі добровольців і волонтерів, коли українське суспільство ще не до кінця усвідомлювало, що відбувається навколо взагалі.

“Доця”

 

Олександр Михед

Із самого початку війни на Донбасі українські інтелектуальні кола заповзялися розшифровувати східні області України. Всі хотіли «почути Донбас», зрозуміти міфи, на яких він нібито тримається, і прояснити причини війни. Так ніби схід України – екзотичне «десь», яке дуже відрізняється від «тут», але збагнувши яке умовним «нам» відкриються таємниці. Зайвим буде наголошувати на тому, що більшість цих спроб – це прояви внутрішнього колоніалізму, поділу на «нас» і «них», екзотизації і маргіналізації, до яких Схід, з огляду на імперські мейнстрімні наративи поп-культури так зручно надається.

Останній приклад спроб вкотре «зрозуміти Донбас» – книжка українського письменника і публіциста Олександра Михеда

«Я змішаю твою кров із вугіллям. Зрозуміти український Схід».

 

 Галина Пагутяк

‘Якась чума увійшла в Кенігсберг, і її легко було розпізнати. Де чума – там смерть. Але сьогодні ця краля посміхається з глянцевих палітурок у цілому світі, що зісковзує в пекло. Зло стало глобальним. А оскільки письменники віддаються словесній розпусті, Кенігсберг і Дрезден будуть знову й знову гинути. І коли музиканти, і філософи, і художники… Вони не розуміють, що людей слід готувати до пекла заздалегідь. Тоді, можливо, хтось і врятується. Кенігсбергу моєї душі, ти знаєш про що я…’

Сни Юлії і Германа

 

 Террі Пратчетт

Молода відьма Маґрат Часник отримує у спадок чарівну паличку й обов’язки феї-хрещеної — і тепер має докласти всіх зусиль, щоб… її підопічна не вийшла заміж за принца. Уперті й невгамовні Бабуня Дощевіск і Тітуня Оґґ, звісно ж, не можуть триматися осторонь і разом з нею вирушають до далекої Ґеної. Дорогою з несамовитою трійцею трапляються карколомні пригоди: польоти й перетворення, азартні ігри й погоня, зустрічі з персонажами народних казок та літературних творів. Врешті відьми опиняються віч-на-віч із лихою феєю-хрещеною, яка ставить експерименти з реальністю і прагне будь-що досягти своєї версії хепі-енду, навіть ціною знищення королівства.

Відьми за кордоном

 

Ростислав Семків

Ця книжка про підкорення могутньої сили – сили літератури. Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників – від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Як читати класиків

 

 Марґарет Ествуд

Колись її звали Джун. Вона була люблячою матір’ю та дружиною свого чоловіка. Але тепер вона Фредова — Служниця, чий сенс життя полягає в народженні здорової дитини для Командора. Вона носить червоне, а в її кімнаті немає нічого, чим вона могла б принести собі шкоду, а все тому що Фредова — одна з небагатьох жінок, які зберегли здатність народити. Жахливі умови життя та ставлення до таких, як вона, не змогли стерти з її пам’яті колись світлі дні. А значить, поки вона жива, вона може боротися…

Оповідь Служниці

 

Дот Гатчинсон

Неподалік від затишного маєтку є прекрасний сад. Тут живуть викрадені молоді жінки, чия шкіра покрита татуюваннями метеликів. Їх утримує тут садівник, жорстокий збоченець, одержимий колекціонуванням унікальних експонатів. Але нарешті про таємничий сад стає відомо, і одна з тих, хто залишився живим із його колекції, дає свідчення. Агенти Віктор Ганноверіан та Брендон Еддісон мають завдання розплутати одну з найогидніших справ за всю їхню кар’єру. Утім, дівчина, яка називає себе Майєю, і сама по собі та ще загадка. Вона розповідає агентам про життя в саду — страшну історію садівника, людини, яка ладна на все, щоб утримати красу в полоні. Але чим більше агенти дізнаються, тим частіше замислюються над тим, що саме вона й досі приховує…

Сад метеликів

 

Тетяна Белімова

Льона-Альона у шлюбі почувалася не просто позбавленою голосу пташкою з підрізаними крильми, а ще й зазнавала жорстокої тиранії та знущань від свого «господаря», чоловіка-самодура. Та навіть така сумна історія може закінчитися щасливо. А точніше, поступитися місцем зовсім іншій: у якій ти комусь цікава, де тебе люблять і коли просто хочеться жити. І початися все може в соцмережі з маленької зеленої цяточки в чаті, яка позначає твою присутність.

Київ.ua

 

Гел Елрод

Ми звикли ділити людей на дві категорії — «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі.

ЧУДОВИЙ РАНОК. ЯК НЕ ПРОСПАТИ ЖИТТЯ

 

Арсенія Велика

Одеська письменниця, народилася під Кропивницьким, за фахом біохімік. Має низку наукових праць з бальнеології та курортознавства. Її художні твори – це рефлексії й аналіз культурного розвитку України, або ж мем, чим вона ділиться з читачами.  Це жіноча проза, де «авторка виходить за межі «Я» і стає вище за ідеологеми власного покоління. Арсенія Велика як художник, не тільки бачить сім кольорів веселки життя, а й розрізняє і вишукує нюанси в різних часових відтинах України та в різних психічних станах людини». (За словами редакторки книжки Лілії Максименко) .

Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль

 

Г.К.Андерсен

 

Квіти маленької Іди

 

 

Сергій Лойко

Нова книга відомого письменника і журналіста – унікальний літературний коктейль: драматичний художній роман, заснований на журналістському розслідуванні і реальних фактах про збитий над східною частиною України пасажирський літак.

Рейс

Сергій Лойко

«Аеропорт» – це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.

Аеропорт

 

Дзвінка Матіяш

Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки переживає разом зі своїм чоловіком. Стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у книжці «Дорога святого Якова».

 

Василь Шкляр

Один із найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера».

Роман «Троща» є найновішим твором Василя Шкляра.

Троща

 

Кендзі Міядзава

Видатний японський поет та автор дитячої літератури ранніх років періоду Сьова. З ранніх літ і до останніх днів життя був палким прибічником вчення буддійської Сутри Лотоса (в традиції Нітірен), зміст якої він намагався донести у своїх творах.

Ресторан Де Виконують Бажання

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

1 коментар для “БукТрейлер”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *