БукТрейлер

Інтро

Шановні читачі , ми починаємо нову рубрику Буктрейлер , де переглянувши відео ви зможете з легкістю визначитись чи підійде вам дана на відео  книга чи можливо підійде інша=).

Дана рубрика буде у формі своєрідного  хіт-параду книг.

Долучайтесь разом з нами !!! Переглядайте, коментуйте, хваліть або критикуйте!

Гарного перегляду!!! 

Кендзі Міядзава

Видатний японський поет та автор дитячої літератури ранніх років періоду Сьова. З ранніх літ і до останніх днів життя був палким прибічником вчення буддійської Сутри Лотоса (в традиції Нітірен), зміст якої він намагався донести у своїх творах.

Ресторан Де Виконують Бажання

Василь Шкляр

Один із найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера».

Роман «Троща» є найновішим твором Василя Шкляра.

Троща

 

Дзвінка Матіяш

Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки переживає разом зі своїм чоловіком. Стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у книжці «Дорога святого Якова».

 

Сергій Лойко

«Аеропорт» – це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.

Аеропорт

 

Сергій Лойко

Нова книга відомого письменника і журналіста – унікальний літературний коктейль: драматичний художній роман, заснований на журналістському розслідуванні і реальних фактах про збитий над східною частиною України пасажирський літак.

Рейс

 

Г.К.Андерсен

 

Квіти маленької Іди

 

 

Арсенія Велика

Одеська письменниця, народилася під Кропивницьким, за фахом біохімік. Має низку наукових праць з бальнеології та курортознавства. Її художні твори – це рефлексії й аналіз культурного розвитку України, або ж мем, чим вона ділиться з читачами.  Це жіноча проза, де «авторка виходить за межі «Я» і стає вище за ідеологеми власного покоління. Арсенія Велика як художник, не тільки бачить сім кольорів веселки життя, а й розрізняє і вишукує нюанси в різних часових відтинах України та в різних психічних станах людини». (За словами редакторки книжки Лілії Максименко) .

Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

1 коментар для “БукТрейлер”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *