Кумир TV

Його називали Піховшеком, його називали Миколою Вереснем, його називають кумиром телебачення… Так на одному творчому вечорі до нього підійшла дівчина й вигукнула: «Ви – кумир! Я Вас дивилася ще у дитсадку на каналі «1+1». Й навіть директорка бібліотеки Іванна Щербина, яка, власне, і представляла сьогоднішнього гостя зауважила, що стежить за колонкою редактора в журналі «Український тиждень», бо там можна віднайти відповідь на всі актуальні питання сьогодення. Тож пора і нам познайомитися: популярний журналіст, сценарист, режисер документальних фільмів, письменник і телеведучий Юрій Макаров. А ще напрочуд цікавий, інтелігентний улюбленець телеглядачів. Іще не все: номінант премії «Книга року ВВС» за 2013 рік з романом «За чверть десята».

Утім, оглянувши читацьку залу, у якій була значна частина молоді, і до того ж, будучи членом Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, Юрій Макаров розпочав так званий діалог письменник–читач відразу не про книгу, а про телебачення, зокрема про просвітницький напрямок у суспільному мовленні та про його нові проекти. Щодо нових проектів, то йдеться насамперед про блок дитячих програм – лялькове шоу для дітей віком від 4-х-8-ми років та відеокурс української мови.

Цього вечора багато говорилось і про улюблений багатьма глядачами канал «Культура», і, звісно, письменник Юрій Макаров віднайшов час на спілкування із Її величністю – Книга.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *