Арт-веселка миру

8 травня Україна разом зі світом відзначає День пам’яті та примирення – символ перемоги над нацизмом.

У парку імені Островського з цієї нагоди відбулися урочистості, які вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, нагадали про примирення між країнами-учасниками та висловили повагу всім борцям проти нацизму.

 

 

 

Бібліотеки Солом’янки взяли участь у відзначенні такої важливої події – майстер-класами та різноманітними цікавими активностями творили Арт-веселку Миру.  Бібліотека ім. Ф. Достоєвського робили обереги-мотанки та авторські «Листівки захиснику», побажання на яких писали всі охочі, і які вже дуже скоро поїдуть на Схід, туди, де сьогодні виборюється воля нашої держави.
Бібліотека ім. М. Реріха привертала увагу майстер-класом з виготовлення виробу-брошки «Червоний мак», а бібліотека ім. Пироговського червоний мак робили у вигляді квітки-сувеніру. Патріотичний оберіг, сердечко обнизане стрічками кольору прапора підготувала бібліотека «Солом’янська».

Голубів миру майстрували бібліотека ім. М. Бажана та бібліотека ім. і. Світличного для дітей. Із непростим завданням справився навіть дворічний Ілля, до речі, найменший читач дитячої бібліотеки.

А дитяча бібліотека ім. Кудряшова і майстриня Оксана Горбенко дивували декоративним розписом на камені.


… Якщо дивитися і з лівого і з правого боку, то Арт-веселка Миру була на висоті: найбільше дітей юрмилося саме біля неї.

Бо це була ніби справжня веселка, у кольорах світла, добра і любові до людей і до справи, яку бібліотекарі Солом’янки роблять щодня!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *