Пісні від пана Музиканта

Відомий український композитор, музикант, виконавець, лауреат низки Всеукраїнських та зарубіжних музичних конкурсів і фестивалів Сергій Мороз представив програму авторських пісень на вірші Ліни Костенко – «Крила». Читачі бібліотеки – слухачі почули 12 пісень, решту – ще шість, над якими наразі працює бард – звучатимуть восени у Національному музеї Тараса Шевченка. Як зазначив Сергій Мороз, над музичною програмою «Крила» працював два роки. Власне, вірш «Крила» і надихнув на створення цієї програми. У програмі звучали як романси, так і блюз та колискові – філософські. Як і роздуми пана Музиканта.


Концерт розпочався з інтимної лірики – кристально чистої як і джерельна вода. У програмі звучали авторські пісні на вірші Ліни Костенко та історії про їх створення. Що додавало якоїсь таємничості, зрештою, загадковості.
Це був не просто концерт. Це дотик до душі. За словами Сергія Мороза, – це великий потік любові. І це було відчутно відтоді, коли почав працювати над текстами Ліни Костенко, у якої поезія – це магія. І цю любов Сергій Миколайович передав сьогоднішнім гостям бібліотеки. Присутні зачаровані магією слова і музики слухали, затамувавши подих. І коли прозвучала остання пісня “Вечірнє сонце, дякую за день!” із нового альбому “Крила”, лише тоді, окрилені любов’ю, почали вигукувати “Браво!”.
– Я у великому захваті! Ця музика мене окрилила до небес, – саме такі слова відомий український бард Сергій Мороз зібрав у свою музичну скриньку.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *