Веселкова країна дитинства

Країна дитячих мрій, веселкова країна дитинства – саме такі слова звучали у бібліотеках району у Міжнародний день захисту дітей.

Цього дня бібліотекарі бібліотеки ім. О. Донченка провели вуличну акцію «Щасливе дитинство моє». Діти активно малювали на дошці та асфальті й отримали заохочувальні призи – дитячі книжки та розмальовки.

Свято у бібліотеці ім. І. Світличного пройшло весело й цікаво. Можна сказати – активно! Учні класів гімназії біотехнологій № 177 брали активну участь в змаганнях майданчиків: «Вправні та веселі», «Чарівний олівець», «Юний інтелектуал», «Юні таланти», в майстер-класі на майданчику «Умілі руки». Зацікавленості та азарту дітям додали предмети «Магазину цікавих речей», які можна було придбати лише за «валюту свята» – «смайлики». Майже дві години вирувало свято з віршами, піснями, малюнками на асфальті, ляльками-мотанками, спортивними вправами. Зморені, але веселі повертались школярі до пришкільного табору. Допомагали у проведенні свята активні користувачі Наталія Богомол (майстер-клас) та Олена Кошелєва (спортивні конкурси).

У бібліотеці ім. О. Пироговського школярі школи №43 здійснили запропонований політ фантазії – конкурс малюнків на асфальті. У бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя відбувся  шаховий турнір, в якому взяли участь як дорослі, так і діти: члени дитячого шахового клубу «Каштанчик», учасники гуртка в бібліотеці «Шах і мат», школярі СШ № 64, мешканці району. Цікаво, що молодшому учаснику – 7 років, найстаршому – 78! Можна казати, що такі заходи стали традиційними у бібліотеці, завдяки тренеру Івану Гоменюку, організатору клубу Світлані Баклан.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб вона росла щаслива та здорова.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *