Зустріч на київській землі

Напередодні Дня Незалежності, 16-19 серпня столицю відвідали вихованці та викладачі школи мистецтв м. Красногорівки Донецької області, з якими бібліотеки Солом’янського району вже тривалий час підтримують дружні стосунки.

Під час перебування в столиці у рамках співпраці ЦБС Солом’янського району, групи компаній Текстиль-Контакт, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Міжнародна поліцейська автомобільна корпорація IPMC, відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки (Указ Президента №580/2015) було організовано програму «Дітям незалежної України».

Бібліотекарями було зроблено інформаційний супровід дітей під час їх екскурсій до Національного парку «Межигір’я», Державного музею авіації та Козацького селища «Мамаєва Слобода».

Також діти з Донбасу відвідали 2 бібліотеки: центральну районну імені Ф. Достоєвського та бібліотеку №13 на Відрадному.

В бібліотеці №13 відбулись народознавчі читання, під час яких діти мали змогу ознайомитися з тим, що невблаганно зникає з нашого життя – автентичними ужитковими речами, які знаходяться в ентокімнаті бібліотеки.

ЦРБ імені Ф. Достоєвського також підготувала насичену програму: діти зустрілися з відомою українською дитячою письменницею Оксаною Кротюк, пройшли майстер-клас з виготовлення оберегу «лялька-мотанка», та під час світоглядної зустрічі «сніданок довіри» у невимушеній, неформальній  атмосфері спілкувалися з відвідувачами бібліотеки, розповідаючи про свої плани та мрії, ділячись враженнями перебування в столиці.

В знак вдячності талановиті вихованці Донеччини провели в ЦРБ імені Достоєвського концерт, на якому звучали українські пісні та всесвітньовідомі мелодії.

Потужно і водночас щемливо звучало рідне слово, принесене зі Сходу, де на сьогодні єдиним порятунком від нелегких буднів є мистецтво.

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *