Відомі люди. Катерина Єгорушкіна

Так вважає письменниця Катерина Єгорушкіна, яка сьогодні у бібліотеці ім. Ф. Достоєвського зустрілась із третьокласниками Ліцею №144 ім. Г. Ващенка.

Відома Казкарка розповіла про героя своєї книжечки «Арчі» – песика, який, збираючи пластикові пляшки, надихнув людей дбати про чистоту довкілля. І як зясувалося, Арчі має реальний прототип. Такий песик, що збирає пляшки, існує на імя Табі у Великій Британії. Катерина Єгорушкіна показала учням відео сюжет для чого потрібно сортувати сміття та відходи. Після чого за допомогою працівників бібліотеки розповідь про екоказку переросла у справжній семінар із сортування сміття. Діти вчилися правильно сортувати папір, пластик, скло… Якщо песик Арчі може дбати про довкілля, то ми також, – вигукували діти, – сортуючи сміття.

Зустріч закінчилась жвавим обговоренням ще однієї книжки Катерини Єгорушкіної «Пригоди Штанька». А, може, прототипом цього героя став хлопчик із таким же прізвищем, який сьогодні можливо вперше дізнався багато цікавого про відходи. Хтозна…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *