Психологічні тренінги. Фахово і доступно

Спілкування є серцевиною нашої бібліотеки. І це скаже кожен, хто побуває в бібліотеці на творчому вечорі, чи на черговому психологічному тренінгові.

І спілкування з фахівцем-психологом є доступом до чогось такого, що ми можливо і знаємо, але не вміємо цим користуватися. Тому в бібліотеці започаткована серія зустрічей із психологом. Така перша зустріч Наталією Дзюбою вже відбулася – учасники мали можливість дізнатися про те, як навчитись стабілізувати власний емоційний стан, знаходити ресурси та управляти ними, про вплив емоцій на поведінку людини, про те як вміти дисциплінувати себе, щоб досягати своїх бажань. А сьогодні – чергова зустріч, на якій розкажуть як подолати психологічний стрес.

 

Три кроки до «самооцінки»: прийти до бібліотеки, послухати психолога, посміхнутися ближньому… Таке порадять у бібліотеці. Іноді в підлітковому віці задаєшся питанням, що таке самооцінка і самоцінність? Звісно, прочитати можна у Вікіпедії. Але то написане… А як же на практиці?! Тоді на допомогу прийде психолог, який і розкладе все по поличках, як книжки у бібліотеці. Власне, така зустріч і відбулась з письменницею, психологом Вікторія Надикто, яка на прикладах розповіла, як же відокремити два таких співзвучних слова: самооцінка і самоцінність, як підлітку навчитися бачити свої найкращі сторони і оцінювати себе реалістично. Але насамперед потрібно, щоб дитину просто любили, розуміли, поважали. Основа самооцінки дитини закладається залежності від того, як з нею поводяться батьки. Тож все починається від любові до ближнього…

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *