Детально про важливе

Бібліотека – це не лише читання та культурний острівець, а й місце спілкування і довіри. Адже на сьогодні саме у бібліотеці часто звучать слова, що не звичні у спілкуванні, скажімо, в інших культурних закладах. Тобто у бібліотеках піднімаються питання, які є надто актуальними у суспільстві. Мова піде про булінг.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Адже, за деякими даними, із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Як показує практика, види шкільного боулінгу можуть бути різними: від систематичного кепкування до фізичного та психічного приниження. Часто і дорослі і діти не усвідомлюють, що це за проблема, від якої потім страждають у дорослому житті від нанесених психологічних травм.

Щоб упередити такі ситуації, щоб діти розуміли, яку шкоду один одному завдають, а головне, щоб розуміли про юридичні наслідки – для цього у бібліотеці і проводяться такі зустрічі, – про це зазначила директорка ЦРБ ім. Ф. Достоєвського Іванна Щербина.

Звісно, булінг, або шкільне цькування можна попередити насамперед  викликом поліції. Але це невихід. Поліція приходить у бібліотеку і вже дає корисні підліткам поради. Так, Сергій Безпальчук, начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції міста Києва розповів як запобігти таким випадкам.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *