Відомі люди. Оксана Рибась

Cьогодні «пристань» поетеси, віршотерапевта, кандидата філологічних наук Оксани Рибась була гомінкою. А якщо правильніше – душевною і затишною, навіть незважаючи на густий туман, що оповив Солом’янку.

Свої вірші із нової збірки «Пристань» у Бібліотека імені Достоєвського декламувала володарка гран-прі Міжнародних поетичних конкурсів «Авангард – 2015» і «Харківська осінь – 2017» Оксана Рибась. Власне, не декламувала, а майстерно провела віршотерапію. Що навіть і не дуже великі поцінювачі поезії (якщо, звісно, такі були) відчули на собі глибинний вплив слова.

Утім, про саму збірку поезії. Як зазначила Оксана Рибась, у збірку увійшли вірші, які були написані протягом 16 років. А свого першого вірша поетка написала у 12 років. І як зазначила гостя зустрічі, керівник Київської арт-спільноти «Перехрестя» Вікторія Осташ, вже тоді в Оксани Рибась з’явився свій авторський почерк. Тож збірка умовно поділена на два розділи, які не лише перегукуються, а й у яких «зливаються правда, любов і краса»… Ці рядки з вірша «Ангел» надихнули співрозмовницю на розповідь про ще одну грань її таланту – після театрального монологу, де поетка зіграла Ангела, одна дівчинка підійшла до Оксани Рибась і промовила: «Ви – справжній Ангел!». Власне, і сьогодні після віршотерапії, піднесені і щасливі слухачі дякували Оксані  за справжню віршотерапію.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *