Відомі люди. Валерій Калниш

Що головне в професії журналіста?
Схоже, таку відповідь шукали в Бібліотека імені Достоєвського разом з автором книги «За слова отвечают» Валерієм Калнишем  та видавництвом Видавництво “Брайт Стар Паблішинг”. 


Відомий український журналіст зібрав в одній книзі розповіді відомих журналістів, зокрема, Андрія Куликова, Євгена Кисельова, Іллі Азара, Богдана Кутєпова, Миколи Вересня та інших. Усіх цих людей, які різні за віком та уподобаннями, об’єднує одне – журналістика. Утім, кожен герой розкривається не лише як журналіст, а й як особистість. Тому за задумом автора, книга умовно поділена на два розділи, власне, на три, де також є роздуми автора.
Та головна мета книги – закріпити журналістські правила, тобто стандарти, якими на сьогодні, на жаль, багато хто нехтує. Проте є й інший, як кажуть «бік медалі». Журналісти зазвичай кажуть правду, а правда не завжди подобається тим, кому адресована.
За словами Валерія Калниша, на створення книги йому знадобилося майже два роки, і більше часу пішло на погодження інтерв’ю з журналістами. Проте воно того вартує, тепер є настільна книга журналіста і можливість дізнатися про професію в професії.

Однак, багато питань було і про закулісся сучасного розмовного радіо.
З інтересом слухали, як пан Валерій як керівник, формує глобальну стратегію розвитку компанії, і як сам працює в ефірі;
як підбирає команду, і як змінює розмовний формат експертів на формат компетентних фахівців;
як буває, коли потрібно перезавантажувати систему, від того що ведучий допустить в ефірі десять секунд тиші, і як діяти коли політична ситуація вимагає принципових рішень і кроків..
Це, і ще багато цікавого зі світу книг, журналістики і просто людських
взаємовідносин можна було почути на зустрічі.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *