Найцікавіше за тиждень

Зустрічі з відомими особистостями, літературні та художні презентації, пізнавальні години ввічливості – все це в нашому щотижневому дайджесті подій!

12 листопада в ЦРБ імені Ф. Достоєвського ділився секретами своєї професії журналіст, головний редактор Радіо НВ, автор проекту «Книга за книгою» – Валерій Калниш.

13 листопада у двох бібліотеках району відбулись заходи:

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського презентація неоготичного трилера «Кабінет доктора Калігуси» від історика, письменника, сценариста – Дмитра Білого.

  • в бібліотеці імені М. Реріха зустріч молоді з істориком, письменником, громадським діячем – Романом Ковалем та презентація його книги «Здолати Росію» про найбільш яскраві та знакові фрагменти нашої історії наприкінці 80-х – початку 90-х років, про боротьбу за Незалежність у цей період.

 

Щороку, 16 листопада, у світі відзначають Міжнародний день толерантності. Бібліотеки району долучилися і провели години ввічливості та толерантності, зокрема:

в бібліотеці імені І. Світличного говорили про правила етикету, ввічливість, культуру спілкування та поведінки.

  • в бібліотеці імені О. Пироговського юні читачі дізнавалися як вітаються люди різних країн, наповнювали «Торбинку добра» і створювали свою «Галявину доброти».
  • в бібліотеці № 11 відбулася бесіда-обговорення, присвячена питанням терпимості, взаєморозуміння та почуттю поваги до людини незалежно від її відмінностей.

  • пізнавальний урок-роздум на тему «Єдине незабруднене джерело планети» провели співробітники бібліотеки № 13, завітавши на гостину до маленьких користувачів.

  • в бібліотеці імені І. Багряного проходили тест на толерантність.

18 листопада в бібліотеці імені М. Реріха відбулось відкриття виставки картин В’ячеслава Васильєва «На грані реальності», яку презентувала дружина художника Наталія Подольська. Музичною окрасою виставки стала віртуозна гра піаністки Людмили Руднєвої.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *