Zустрічі на Солом’янці

Ще стільки талановитої молоді, мабуть, бібліотека в один день не зустрічала – сьогодні в рамках Фестивалю мистецтв “Творчі зустрічі на Солом’янці” пройшов у нас літературно-музичний вечір присвячений Дню Гідності й Свободи, який підготували учні та викладачі мистецьких шкіл району: Київської дитячої школи мистецтв №1, дитячої музичної школи №14 імені Д.Кобалевського, дитячої музичної школи №7 імені І. Шамо, дитячої музичної школи №15 імені В. Щигловського. А також виставкою художніх робіт порадували присутніх викладачі та учні Дитячої художньої школи №1.

На вечорі звучало багато поезії і музики, – проникливої, щирої, а часом дуже щемної, бо ще свіжі події Майдану, ще не мало ран ятрять душу;
а також линули суто українські мелодики, як, скажімо, «Мій край» чи «Батьківська пісня».
Творчий доробок музичних шкіл був насиченим: звучала і скрипка у виконанні Дарини Собченко, Данієля Іванова – учнів КДМШ №15 ім. В. Щигловського, і флейта у виконанні Зоряни Черняк – учениці КДМШ №7 ім. І. Шамо, і фортепіано у виконанні Анастасії Плішко – учениці КДМШ №7 ім. І. Шамо, і саксафон у виконанні Михайла Горобчука – учня КДМШ №7 ім. І. Шамо та ін.

Цього вечора були і пісні акапелла – гучними оплесками зустрічали вокальний ансамбль КДШМ №1 «Серпанок», який виконував відомі українські народні пісні «Косив батько» та «Ішов козак потайком».
А поміж музикою весь вечір звучала тематична поезія, яку ретельно підібрала і читала бібліотекарка Віра Волинчук.
…І гармонічно спліталися віршовані рядки з виконанням музичних творів, і незалишалося байдужих людей в залі, і була великою вдячність і ще більшою надія, що все в нас буде Добре!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *