13 найважливіших подій тижня

Початок нового тижня і ми, як завжди, розповідаємо про найцікавіше, що відбулось за минулий тиждень. А він був насичений, в першу чергу, виховними заходами. Трохи історії. Саме в ці дні Україна вшановує історично-важливі події:

21 листопада, за указом Президента України Петра Порошенка, відзначається День Гідності та Свободи, що об’єднує дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Приурочені до цих подій заходи відбулись у бібліотеках нашого району, зокрема:

  • в бібліотеці № 13 світоглядна зустріч школярів з поетесою, громадською діячкою, лідеркою мистецького об’єднання «Творчий Сектор» – Мальвою Кржанівською.

  • в бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя директором Державного безоплатного Центру правової допомоги Сергієм Бреусом було проведено правовий урок для учнівської молоді, основною темою якого було усвідомлення важливості як знати, так і відстоювати свої права.

  • в бібліотеці імені О. Пироговського тематичний урок провів письменник-видавець, громадський активіст , активний учасник Майдану – Сергій Пантюк.

 

День пам’яті жертв Голодомору – цей день щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада і в цьому році припадає на 24 листопада. До цього дня бібліотеки провели:

  • в бібліотеці імені І. Багряного годину пам’яті.

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського відбулась пізнавальна лекція від старшого наукового співробітника Інституту історії України НАН України, кандидата історичних наук Тетяни Євсєєвої про терор як спосіб комуністичного будівництва в Україні в період 20-30-х років ХХ століття.

Окрім вищезазначених, для користувачів бібліотек було проведено:

У перший день тижня,19 листопада, в бібліотеці імені М. Реріха – презентацію книги відомої письменниці Аліни Третяк «Знаковий птах».

Наступного дня, 20 листопада, в ЦРБ імені Ф. Достоєвського в рамках Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці» пройшов літературно-музичний вечір, який підготували учні та викладачі мистецьких шкіл району.

21 листопада у трьох бібліотеках району відбулись заходи:

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського разом з психологом Наталією Дзюбою дізнавалися про головні наші страхи і навчалися тому, як їх позбутися.

  • в бібліотеку імені П. Вершигори завітали першачки на літературну вікторину до 110-річчя від дня народження М. Носова «Казкові герої М. Носова».

  • в бібліотеці імені М. Бажана відбулося знайомство з Лауреатом ІІ та ІІІ Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», однією із засновниць культурного центру «Українська хата в Йорданії» при Посольстві України в Йорданському Хашимітському Королівстві –Вікторією Абу Кадум та її поетичною збіркою«Птахом перелітним».

22 листопада в ЦРБ імені Ф. Достоєвського пройшов вечір «Міцної поезії».

І на завершення тижневого дайджесту головних подій–концерт «Блюз напередодні зими», що відбувся25 листопада в бібліотеці імені М. Реріха, на якому звучали блюзові мелодії музикантів групи «ART POWER BLUES BAND».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *