Найважливіші події тижня

Розпочинають наш щотижневий дайджест головних подій тижня два заходи, що відбулись 27 листопада у двох бібліотеках:

  • в бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя відбувся комплекс заходів, з метою заохочення школярів до читання та відвідування бібліотеки.

  • в бібліотеці імені І. Багряного першокласники познайомилися з Пані Креповою, героїнею історії про «36 і 6 котів» письменниці Галини Вдовиченко.

Родзинкою нашого тижня стало навчання з підвищення кваліфікації у сфері персонального та професійного зростання бібліотекарів, що проходило 28-29 листопада в ЦРБ імені Ф. Достоєвського. Разом з професором практичної культурології, авторкою сертифікатної програми «Менеджмент креативних індустрій» Ольгою Копієвською вдосконалювали свої професійні спроможності та компетенції, адже час не стоїть на місці і ми також маємо рухатися вперед.

28 листопада в двох бібліотеках відбулись заходи:

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського відбувся семінар для старшокласників, студентів і їх батьків «Я і моя тінь», який провела практикуючий психолог Вікторія Надикто.

  • в бібліотеці імені М. Бажана маленькі читачі познайомилися з творчістю української письменниці Ніни Вернигори.

Наступного дня, 29 листопада, в ЦРБ імені Ф. Достоєвського пройшла презентація нової поетичної збірки «Любов’ю слова» письменниці з Вінниці Галини Рибачук-Прач, за участю журналістки і барда Тетяни Скомаровської.

В останній день осені, 30 листопада, в бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя автор історичних робіт Михайло Корольов провів урок історії «АVE Скоропадський». Молодь отримала цікаві та маловідомі факти про політичну, громадську діяльність та особисте життя останнього гетьмана України Петра Скоропадського.

Завершили наш тижневий дайджест найпомітніших подій заходи, що відбулись 02 грудня в бібліотеках нашого району:

  • презентація історичних романів «Німецький принц Богуслав Радзивіл» і «Генерал короля Богуслав Радзивіл» Ірини Даневської в ЦРБ імені Ф. Достоєвського;

  • поетичний вечір доцента Нацiонального технiчного унiверситету України «КПІ», заслуженого працiвника культури України, автора 17 збірок філософської і любовної лірики – Віталія Іващенка в бібліотеці імені М. Реріха.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *