Зустріч з Мілою Іванцовою

В літературно-мистецькій вітальні бібліотеки Реріха зібралися прихильники творчості відомої сучасної української письменниці Міли Іванцової. За тиждень до зустрічі, в читальні не залишилося жодної книги письменниці, а їх  чималенько.

Сучасний читач хоче бачити в книгах українських персонажів, слідкувати за їх долями, проживати їх історії, занурюватися в події, які відбуваються в знайомих місцях – в рідному районі, в рідному місті. Саме такими є романи Міли Іванцової, які мають велику популярність тому, що в них історії про нас, про тих , хто поруч, та кого немає, про близьких і друзів; про тих кого втрачаємо, і тих, кого знаходимо в круговерті життя.
В своїх романах письменниця поєднує особистий життєвий досвід та досвід своїх знайомих, прототипами героїв її творів стають звичайні люди, які живуть серед нас. На запитання:
– Яку із своїх книг ви любите більше всього?
Відповіла:
– Люблю всі! Мої книги – мої діти!

Міла Іванцова: автор оповідань, повістей, статей та віршів, опублікованих в літературних журналах України, Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю та Нової Зеландії, а також автор романів, які видано українською та російською мовами. Останні роки займається професійною літературною діяльністю. В лютому 2013 за рейтингом журналу «Фокус» посіла четверте місце в рейтингу 30 найуспішніших письменників України. За версією конкурсу «Коронація слова» – «Золотий автор України». Організаторка всеукраїнського соціального благодійного проекту «100 книжок для сільської бібліотеки», метою якого є наповнення сільських бібліотек сучасною українською та зарубіжною літературою.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *