11 найпомітніших подій тижня

Благочинні акції, виховні години, творчі вечори і тренінги – перший зимовий тиждень розпочато.

3 грудня відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю, який було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Приурочені до цього дня заходи провели в бібліотеках району, зокрема:

  • в бібліотеці № 11 пройшов урок толерантності;

  • в бібліотеці № 13 провели благочинну акцію, подарувавши цікаві книжечки користувачам;

  • в бібліотеці імені І. Багряного провели інформаційну годину для школярів, пригадавши  великих особистостей з особливими потребами, таких як Людвіг Ван Бетховен;

  • в бібліотеці імені О. Донченка пройшов урок доброти «Людина починається з добра».

Крім заходів до Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня в бібліотеці «Солом’янська» юні читачі мандрували сторінками книг разом із відомою казкаркою Євгенією Пірог.

Наступного дня, 4 грудня, в двох бібліотеках відбулись заходи:

  • в бібліотеці імені М. Лермонтова пройшов творчий вечір поета Ігоря Шестака «Крила Валькірій», присвячений 25-річчю його творчої діяльності;

  • в БСЧ імені О. Гончара правовий тренінг на тему «Булінг в шкільному середовищі: протидія» для учнів провела представниця патрульної поліції міста Києва Руслана Грицюк.

5 грудня в ЦРБ імені Ф. Достоєвського відбулось 2 заходи:

  • зранку наймолодші читачі познайомились з дитячою письменницею зі Львова – Любов’ю ВІДУТОЮ, яка презентувала книжки «Ким я буду. Ким я стану», «Абетка. Готуємо руку до письма»;

  • а ввечері, разом із дипломованим психологом Наталією Дзюбою розглядали питання відносин з родом та як згладити наслідки родових подій.

6 грудня в бібліотеці імені О. Донченка до ювілею письменника відбулась літературна година «Фантастичний та пригодницький світ Анатолія Костецького».

І, на завершення першого зимового тижня, зустріч із сучасною українською письменницею Мілою Іванцовою та її романами про сплетіння людських доль, кохання й розлуки, що відбулась 9 грудня в бібліотеці імені М. Реріха.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *