Зустріч з Ірен Роздобудько

Три з половиною ноти… Ні, сьогодні не звучала музика – звучало письменницьке слово, промовлене на творчому вечорі Ірен Роздобудько. Відома українська письменниця представила читачам свій новий роман «Прилетіла ластівочка», виданий нещодавно у видавництві «нора-друк» белетризовану історію про українського композитора Миколу Леонтовича, автора мелодії «Щедрик», яку у всьому світі знають як різдвяну колядку «Carol of the Bells».


Улюблена читачами письменниця розповідала про історію написання твору, про власні страхи щодо такої величної постаті, про тепле сприйняття твору музичними критиками й науковцями. Авторка зізналася що, не думала, що книга буде такою важливою. Принаймні, для неї. Але з огляду на відгуки читачів, що прийшли спеціально на зустріч, щоб сказати вагомі слова саме про цю книгу, – вона є важливою і для читачів.


За словами Ірен Роздобудько, у книзі багато фактажу і реальних історій. Загалом, під час написання белетристики постійно ловила себе на тому, що відкривала невідомий світ. І про той невідомий світ, а тепер відомий, бо в романі розкриваються таємниці столітньої давнини. І про них можна дізнатися із роману, що є на книжковій поличці Бібліотека імені Достоєвського.

По закінченні зустрічі Ірен Роздобудько поділилась із читачами своїми планами на майбутнє. А які вони, ми тепер достеменно знаємо, і чекаємо нових романів…

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *