Зустріч з Тетяною Череп-Пероганич

Якщо у книзі відомої української поетеси Тетяни Череп-Пероганич “Осінь дорослої жінки” рецензенти виокремили чи не головну рису збірки – відвертість авторки. І не просто відвертість: оголеність почуттів і думок.

То нова збірка оповідань“Бумеранг” вразила своєю простотою викладу. І тут хочеться навести фразу, яку приписують А. Ейнштейну “все просте – геніально”. Тому, може, і панувала така тиша на творчому вечорі Тетяни Череп-Пероганич, що відбулась у бібліотеці “Солом’янська”. Читачі не хотіли порушити отой зв’язок читач–письменник, письменник–читач, і тому з таким трепетом слухали, як двоє закоханих ліпили Сніговика. А, може, коли Тетяна Череп-Пероганич читала вголос свою новелу, хтось за вікном і ліпив нового Сніговика. Реального… Як і у книзі письменниці.

Якнайповніше про Збірку новел “Бумеранг” сказала редактор Ірина Толок, яка кілька разів намагалась випити гарячу каву, і, захопившись читанням новел, забувала за каву від цікавого. І від назв оповідань Вербові котики”, “Яблунька”, “Сніговик” можна здогадатися про що йдеться, то від деяких новелах, скажімо, “Секс із “богом” на сіні”, “Керуватєль”, “Воші” можна і пофантазувати… А ліпше завітати в бібліотеку, де є нова подарункова Збірка оповідань “Бумеранг”. Заодно і розгадаєте таємницю назви…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *