Усі ми родом не з Києва

І хоча книжка Руслана Горового “Усі ми родом не з Києва” містить кумедні оповідки, за словами автора, кожну свою презентацію починає з прохання робить щось для увічнення пам`яті наших героїв. В його випадку мова йшла про Даню Дідіка.

Тож, згадавши про харківського героя, Руслан Горовий представив прихильникам своєї творчості у Центральна бібліотека Солом’янки на Освіти,14а свою нову унікальну книжку. А унікальна вона тим, що містить оповідання підсилені малюнками художника Нікіти Тітова. Утім, ще є одна родзинка: за оповіданнями Горового можна вивчити географію України (звісно, якщо її призабули).

У гумористичних оповідках, в устах героїв можна почути усього цікавого і кумедного, і заодно віртуально помандрувати містами України: Лебедин, Бахмач, Люботин, Глухів, Горішні Плавні, Овідіополь… Щоправда, цього дня читачі почули нові оповідання, які увійдуть в нову збірку. А поки що, хто призабув (чи не доїхав до бібліотеки із-за морозу) може завітати до бібліотеки і насолодитися оповідками, зокрема і конотопськими, бо власне, звідти родом сьогоднішній автор. Отож – не з Києва…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *