Відомі люди. Дмитро Білий

В бібліотеці на вулиці Освіти, 14а відбулась презентація книжки Дмитра Білого “Кабінет доктора Калігуси”, виданої у Видавництво Легенда, що спеціалізується на сучасній високохудожній прозі для освічених, креативних людей, які звикли думати.


Дмитро Білий мріяв бути письменником ще в підлітковому віці. Проте йому подобалась також й історія. Любов до минулого привела його до історичного факультету Донецького національного університету, який закінчив з відзнакою.
Паралельно з науковими дослідженнями, працював над історичними повістями. Так, з-під пера Дмитра Білого виходить науково-популярна розвідка, зокрема «Малиновий Клин» та історично-авантюрний роман «Басаврюк XX».
Така навколонаукова літературна тема продовжувалась до одного недільного дня, коли не знайшовши на книжковому ринку якусь підходящу книжку для чтива, автор вирішив: а чому б не написати щось цікаве самому?!.
Згадавши про свій “корявий” почерк, пан Дмитро відкрив комп`ютер і почав писати про історичне – пов`язане з етнографією. А вийшло – загадкове і містичне.
І тоді загадково-містично з’явилось видавництво “Легенда” (головний редактор Юрій Бедрик), в якому і вийшла у світ нова книга, неоготичний трилер Дмитра Білого – “Кабінет доктора Калігуси”.
Події твору розгортаються у подільському містечку Млинник.

А от які саме події, і що там такого неоготичного, то можна дізнатися з роману, який вже чекає своїх читачів у бібліотеці на вулиці Освіти, 14а.

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *