Відомі люди. Роман Коваль

Роман Коваль: «Доля подарувала мені щастя бути учасником революції, яка привела до проголошення Української держави 24 серпня 1991 року. Як дарунок долі оцінюю можливість творити її, працювати в епіцентрі подій…».

В бібліотеці ім. М. Реріха  та “Солом`янська” відбулася зустріч молоді з істориком, письменником, громадським діячем Романом Ковалем, який презентував свою книгу «Здолати Росію».

Автор книги разом з упорядниками Віктором Рогом та Юрієм Юзичем зібрали найбільш яскраві та знакові фрагменти нашої історії наприкінці 80-х – початку 90-х років та об’єднали їх у повноцінну енциклопедію боротьби за дійсну Незалежність у цей період. Зустріч відбулася у форматі діалогу, під час якого учні 10-го класу технічного ліцею КПІ висловлювали свою думку, щодо національного питання в Україні, щодо мовного питання, щодо українських традицій і культури.
«Цією книгою я хочу відновити духовний зв’язок молодого покоління з національно свідомими особистостями, які впродовж багатьох десятиліть творили українську державу та боролися за її Незалежність», – наголосив Роман Коваль.
Тільки маючи основу національного виховання, можна побудувати дійсно Незалежну та міцну державу!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *