Знайомтесь: Інна Філіна

Слово про колегу: Інна Філіна

На затишній вулиці Єреванській є чимало культурно-мистецьких закладів, одним із таких є бібліотека імені Миколи Реріха. І, зайшовши в приміщення бібліотеки, не хочеться його залишати. Який ж секрет у цьому? Звісно, скажете: все це «реріхівське»… Можливо. Але ще є один, але вагомий аргумент.

Тут працює бібліотекарка, яка знає усіх читачів та їхні уподобання. Й підбере романи улюблених авторів, навіть не запитуючих про це. Отакий собі працює бібліотекар-психолог. Тож підходимо ближче до книжкової зали й читаємо: Вас обслуговує Інна Дем’янівна Філіна.

Любов до книжки в Інни з’явилася в дитинстві. Її мама – Людмила Іванівна – працювала в бібліотеці і приносила доньці читати багато казок й оповідань. Інна не лише вчитувалась і перечитувала казки, а й любила малювати до них ілюстрації. Згодом любов до мистецтва привела її в Житомирське училище культури та в Київський державний інститут культури, після закінчення яких деякий час працювала в Полтавській обласній науковій бібліотеці ім. І. Котляреського. А потім доля подарувала їй поїздку в столицю, і не лише поїздку, а й вибір у якій бібліотеці працювати: у Будинку вчителя, чи у Вернадського. Та одного разу ідучи повз бібліотеку ім. М. Реріха, в яку зайшла із-за цікавості. Інну вразила сама атмосфера бібліотеки і що цікаво: якраз шукали людину на посаду бібліотекаря. Відтоді минуло 18 років. І сьогодні Інну Філіну колеги називають мудрим бібліотекарем-психологом, а читачі по-домашньому: «Наша Інночка». І зі слів читачки Олени Василівни, в Інни Дем’янівни є відповідь на будь-яке запитання, вона ерудована й начитана. Й нам самим закортіло дізнатися, яких авторів читає Інна Філіна.

– Василя Шкляра, Володимира Лиса, Ніну Фіалко, – почули у відповідь від гордої за свою професію – бібліотекаря. Щоправда, коли на адресу Інни лунають слова подяки й похвали на її щічках з’являється рум’янець. Ніяковіє коли її хвалять, адже вона робить свою справу добре і щиро…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *