Знайомтесь: Ірина Якуніна

Слово про колегу: Ірина Якуніна

Бібліотека, що розташована на вулиці Новгородській, 5 приваблює читачів насамперед своїм просторовим світловідчуттям, а зайшовши у приміщення, відчуваєш неймовірну ауру, яку створюють, і це без перебільшення, працівники бібліотеки. Так і хочеться пройтися поміж стелажами, віднайти знайому або ще незнану книгу, чи просто згадати забуті твори класичної літератури. А можна просто усамітнитися в затишному куточку з теплим оповіданням до кави.

Зима ж на вулиці! Насолодившись улюбленим читанням, можна і своїми враженнями поділитися… Скажімо, з Іриною Якуніною. Ірина Михайлівна вже багато років очолює цю затишну і улюблену читачами бібліотеку. Тут школяр чи студент, службовець чи домогосподарка – всі-всі отримують увагу, допомогу, якусь часточку тепла і любові. І справді, Берегиня цього культурного осередку охоче ділиться зі своїми враженнями з читачами. Розповідає про українських сучасних авторів, прочитавши не в інтернету, а з особистого спілкування. Запрошує на гостини улюблених читачами авторів Мілу Іванцову, Жанну Куяву, Тетяну Белімову, Лесю Пронь, Людмилу Ковальчук, Андрія Кокотюху, подружжя Литовченків та ін.

«Сьогодні читати українське – модно і популярно, – наголошує Ірина Михайлівна. Література вчить бути справжньою людиною. А ми – в міру своїх професійних і технічних можливостей намагаємось сприяти цьому процесу».

І не лише одними книжками та зустрічами з улюбленими письменниками захоплює ця сучасна бібліотека. Книжковий простір час від часу заповнюють картини, графіка, вишивка… Такий собі міні-осередок культурних подій навіть не районного масштабу. Хочете пересвідчитися, то наразі завітайте у бібліотеку – помилуватись камерною графікою Павла Чистіліна. Вас гостинно зустріне Ірина Михайлівна з доброю посмішкою і чудовим настроєм!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *