Знайомтесь: Катерина Предченко

Слово про колегу: Катерина Предченко

Завітавши в бібліотеку на вулиці Новгородській, Вас зустріне привітна й усміхнена бібліотекарка. А поспілкувавшись з пані Катериною, то відразу зрозумієш, що інформація біля її робочого столу «Вас обслуговує Предченко Катерина Миколаївна» аж ніяк не відображає її внутрішній стан. Бо Катерина Миколаївна знає смаки кожного свого читача: порадить, запропонує, розкаже зав’язку сюжету нового роману, і який читач може встояти перед такою книжкою… Особливо коли ще розкажуть про творчість самого письменника і не з просторів інтернету, а зі зустрічей у бібліотеці. Отож коли хто і пропустив, скажімо, цікаву зустріч з автором, то пані Катерина розкаже про все детально і цікаво. І не лише про столичних авторів, в гості в бібліотеку приходять на зустрічі письменники зі Львова, Чернігова, Вінниці…


Любов до бібліотеки в Катерини Предченко ще з дитинства. Дуже любила читати оповідання. А зараз прививає любов до книжок своїй 8-річній донечці Анастасії. Вся її родина полюбляє сучасну українську літературу. Більшість книжок перечитує в дорозі до роботи, а це не мало – дві години туди і стільки ж назад. Навіть деяких водіїв маршруток «приручила» до читання.
У свій вільний час Катерина Миколаївна любить мандрувати з родиною в Прикарпаття, Закарпаття. Загалом – Україною. Її тур вихідного дня дає можливість милуватися краєвидами. І, звісно, з книжкою! Якщо є така нагода, то обов’язково завітає в бібліотеку того містечка, в якому перебуває.
Колеги по роботі ще привідкрили невеличкий секрет: пані Катерина любить вишивати бісером. А ми бажаємо нашій сьогоднішній героїні щасливих моментів і цікавих читачів!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *