Відомі люди. Василь Тибель

Перші літературні спроби письменника Василя Тибеля належать ще до студентських років, але регулярно публікуватися Василь Тибель почав тільки після 2010 року. Першою помітною публікацією стала повість «Вовчиха» (альманах «Нова проза», Луцьк), оповідання й публіцистика письменника регулярно друкувалися у виданнях «Крилаті», «Дніпро», «Літературна Україна», а також у збірках «Велосипед мого серця» (КМ Букс, 2016) і «Каландайка — бурштинові війни» (Рівне, 2017). На рахунку автора також романи «Примари Пустомитського болота» (Вид. Стрільбицького, 2016), «Тріанські рішкунці» («Твердиня», 2015, диплом «Коронації слова — 2015» у номінації «Вибір видавця»), а також роман «Медова казка» («Твердиня», 2016), визнаний кращим прозовим твором для дітей на «Коронації слова — 2016».

У бібліотеці 13 в теплій атмосфері, по-домашньому відбулася у бібліопідвальчику на Відрадному презентація книги Василя Тибеля «Бурштин».

Так, це саме про ті застиглі сльози сосен, добуваючи безжалісно, які старателі по-варварськи спустошують нашу землю, роблячи на ній болісні рани-вирви, знищуючи все живе заради копійчаної наживи. Саме про ті коштовні крапельки сонця, тільки з умілої подачі автора, художника слова, з вкрапленнями містики та народної міфології.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *