Я маю ПРАВО

З метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня правової освіченості громадян, у рамках реалізації  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві цього тижня було проведено другу частину правопросвітницьких заходів в бібліотеках Солом’янки.

5 лютого в бібліотеці № 13 правові консультації на тему «Трудові права» надавали заступник начальника Управління, начальник відділу по роботі з персоналом апарату Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у м. Києві – Джерелюк Тетяна Вікторівна та головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом апарату Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у м. Києві – Стадник Наталія Станіславівна.

6 лютого в бібліотеці сімейного читання імені М. Лермонтова правове консультування на тему «Важливо для кожного, актуально сьогодні» провели начальник відділу контролю за призначенням субсидій управління праці та соціального захисту населення Солом’янської райдержадміністрації Скобаро Н.А., заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду управління в м. Києві Гребеннікова Л. М. та головний спеціаліст відділу представництва другого місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Мирончук Ю. В. Всі присутні цікавилися новими правилами отримання субсидій, літні люди запитували про подробиці пенсійного забезпечення.

 

7 лютого в Бібліотеці сімейного читання імені О. Гончара юристами Головного територіального управління юстиції в місті Києві – Денисом Саєнко та Мар’яною Бакай було проведено цикл правових консультаційна тему «Права споживачів»:

  • правовий калейдоскоп з інтерактивним спілкуванням для старшокласників гімназії №13;
  • індивідуальні консультації для мешканців району, які потребують правової допомоги для вирішення питань юридичного характеру;
  • правовий майданчик «Захист прав споживачів» з відтворенням складних правових ситуацій та практичними порадами для учнів 8 та 11 класів школи №12.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *