7 найважливіших подій тижня

Знаковою подією минулого тижня було відзначення історичної дати – Дня пам’яті Героїв Крут. Приурочені заходи відбулись в бібліотеках нашого району, зокрема:

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського журналіст Радіо Свобода, укладач книги «Ад 242», режисер фільму «Січ» – Ірина Штогрін розповіла молоді про героїв Крут і про подвиг легендарних кіборгів. Під час зустрічі відбувся перегляд короткого інформаційного ролику «Герої Крут», створеного командою «Радіо Свобода» та фільму про сучасних військових – «Січ»;

  • в бібліотеці імені М. Лермонтова для старшокласників пройшов урок «А їм було лише сімнадцять…»;

  • в бібліотеці імені О. Донченка для учнів ліцею КПІ провели урок історичної правди «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

Окрім цього, 30 січня в ЦРБ імені Ф. Достоєвського відбувся Вікімарафон 2019, присвячений 15-річчю створення Української Вікіпедії. Кожен, хто завітав на Вікізустріч мав змогу навчитися редагувати Вікіпедію і створити власну статтю.

Наступного дня, 1 лютого, в двох бібліотеках відбулись заходи:

  • в бібліотеці № 13, за підтримки видавництва «Фабула» – єдина в Києві презентація книги Василя Тибеля «Бурштин»;

  • в бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя директор Українського центру вивчення історії Голокосту Анатолій Юхимович провів зустріч з учнівською молоддю на тему «Голокост – Шоа – велика катастрофа людства», на якій розповів про трагічні події Голокосту та провів історичні паралелі подій минулого і сьогодення.

І, на завершення подієвого дайджесту тижня, 3 лютого, в бібліотеці імені М. Реріха відбулося відкриття виставки творчих робіт подружжя Самикіної Надії та Бєлана Юрія – «Краса духовної єдності». На відкритті звучали музичні номери від піаністки Людмили Руднєвої.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *