Зустріч з письменницею Світланою Кас’яненко

Сьогодні в бібліотеці ім. М. Реріха відбулась зустріч першокласників школи №149 з письменницею Світланою Кас’яненко, і це не випадково.

Під час першої екскурсії  бібліотекою було презентувано учням книжки  з  фонду, і їх увагу привернула  саме книжка пані Світлани «На канікули в село». Під час голосних читань веселих віршів з яскравими малюнками кожна дитина замислитися над такими простими, і водночас такими важливим речами, як дбайливе ставлення до матінки-природи, любов до рідних людей та до своєї України. Головна ідея книжки – передати красу та унікальність українського села, де збереглися народні традиції.

Під час літніх  канікул в селі на кожного чекає цікаве і корисне дозвілля: рибалка, прогулянки лісом, допомога по господарству бабусі і дідусю, а ще спілкування з домашніми та свійськими тваринками. Саме українське село виховує любов до праці, до природи та поважне ставлення до старших. Під час спілкування діти розповідали про своїх бабусь і дідусів, які живуть в селах, і в тих розповідях відчувалося стільки любові і тепла до всього, що там є. А це – криниця з журавлем, калина біля хати, огородина, садочки, поля, річки, ліси, домашнє молоко, корова, коза, котик і собачка, пасіка та смачний мед, яскраві соняшники та стиглі смачні помідори та багато іншого. Сьогодні не всі сучасні діти мають можливість провести літні канікули в селі, тому саме така книжка познайомить містян з красою та унікальністю українського села.

Спілкування пані Світлани з дітьми було щирим та невимушеним, вона співала  свої пісні, читала книжки, а по закінченню заходу дитячий гурт разом з гостею заспівали Гімн України. Прикладені дитячі руки до сердець під час виконання Гімну викликало сльози у дорослої аудиторії.

Нове покоління маленьких українців!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *