#Тиждень_дитячого_читання

Під час весняних канікул Публічні бібліотеки Солом’янки долучилися до Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Відбулися творчі зустрічі з письменницею, поетесою, журналістом, редактором журналу для дітей «Крилаті» Тетяною Винник та презентацію її книжки «Добрик і його пригоди». Зокрема, у Бібліопідвальчику на Відрадному, у бібліотеці ім. І. Багряного, у бібліотеці ім. І. Світличного діти побували у світі цікавих та захоплюючих пригод, синонімів та фразеологізмів, що описані у книжці «Добрик і його пригоди».

У бібліотеці ім. П. Вершигори відбулась зустріч з учнями 9-х класів школи №52 з письменником, видавцем, педагогом, журналістом, директором Видавничого центру «Академія»  Василем  Теремком. Василь  Іванович  познайомив старшокласників з новими виданнями центру «Академія» та презентував свою  повість «16 весна», у якій  розповідається про першу закоханість, недитячі проблеми, непорозуміння із дорослими. Зустріч була щирою і неймовірно цікавою.

Продовжуючи тиждень дитячого читання, бібліотекарі  разом з найменшими дітками садочку №255  вирушили у чарівну мандрівку  країною казок, а саме читали казочки, переглядали яскраві і цікаві книжки.

У бібліотеці ім. Ю. Лермонтова на тиждень дитячого читання завітали вихованці соціально-реабілітаційного центру «Родина».

В рамках програми «Тиждень дитячого читання» в Бiблiотецi для дiтей на Шулявцi проводились літературні загадки «Хто це? Що це? »

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *