«Празька химера»: 3D – життя, житло, жінка

Саме так в одному інтерв’ю визначила свою нову збірку оповідань «Празька химера» відома українська письменниця Євгенія Кононенко.

Утім, читачі Центральна бібліотека Солом’янки на Освіти,14а на зустрічі, окрім празьких химер, дізналися багато цікавого із творчості Майстра новел, саме так колеги по перу називають пані Євгенію. Тож, примостившись зручно у затишній залі бібліотеки, почули як, приміром, математики (а саме така перша освіта Євгенії Кононенко) стають письменниками. Як з’являються сюжети… Правда, за словами пані Євгенії, їй важко буває розпочати свій роман чи оповідання, зате вона достеменно знає, чим він закінчиться. І як, скажімо, новели «Драні колготи», а згодом «Нові колготи» принесли ще більшу славу і визнання письменниці навіть за кордоном, приміром, у Японії, де було перекладено ці оповідання.


Але повернімося до збірки оповідань. Як зазначила письменниця, Прага – це не лише великий літературний бренд. Прага у її оповіданнях містичне місто, у якому буває страшно, іноді моторошно, ідеш в один бік, виходиш – в іншому. Напевне, через її гористість. Головна героїня Марічка у Празі на свої запитання отримує відповіді… Але не будемо про це розповідати. Адже у бібліотеці є «Празька химера» з автографом автора – Євгенії Кононенко. Щоправда, у «Празьких химерах» багато і київського, скажімо, є Борщагівка. Тому, хто вже зацікавився – чекаємо на вулиці Освіти, 14-а.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *