7 найновіших подій тижня

29 квітня у бібліотеці ім. І. Світличного юні майстри-учні четвертих класів з гімназії біотехнологій №177 виготовили до великодня сувеніри в техніці «художній розпис».

29 квітня у бібліотеці ім. О. Новікова-Прибоя бібліотекарі влаштували інтелектуальну  перерву на шкільному  подвір’ї для молодших школярів.

29 квітня у бібліотеці ім. О. Донченка відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

29 квітня у бібліотеці ім. М. Реріха відбувся концерт до Міжнародного дня джазу, у виконанні музикантів Віктора Кабєєва (саксафон, кларнет), Павла Савельєва (труба),  Сергія Віжляка (фортепіано), Елли Малахової (вокал) та Людмили Кабєєвої (кларнет, хореографія).

2 травня у бібліотеці на вул. Освіти, 14А відбулась  презентація книги “Жінка прагне бути коханою” та психологічному майстер-класі з Олександром Куберським – психологом, коучем, письменником, автором тренінгів «Мистецтво змінити життя», «Тисяча і один секрет стосунків».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 травня у бібліотеці ім. О. Пироговського бібліотекарі нагадали дітям правила безпечного переходу вулиці. Першачки із задоволенням взяли участь у сюжетно-рольовій грі «Розумники і розумниці знають мову вулиці».

2 травня у бібліотеці ім. П. Вершигори пройшов народознавчий калейдоскоп “Віночок вити – життя любити!” до бібліотеки завітали учні  2 класу школі № 54, які познайомились з історією українського віночка, з його різновидами.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *