9 найновіших подій тижня

7 травня у бібліотеці на вулиці Освіти, 14-А відбувся Форум молодих літераторів. Звучали проза і поезія у виконанні молодих літераторів.

7 травня у Бібліопідвальчику на Відрадному пройшов майстер-клас зі ліплення домовичків. Маленькі охоронці-домовички в садах виглядатимуть як добрі казкові гноми.

7 травня у бібліотеці ім. П. Вершигори пройшов майстер-клас зі плетення українського віночка. Діти також дізналися про символічне значення квітів та кольорів стрічок.

8 травня в парку ім. Островського працівники бібліотек ім. М. Реріха, ім. І. Багряного, О. Пироговського провели майстер-клас до Дня пам`яті та примирення, завдяки якому «Червоні маки» замайоріла на грудях киян.

8 травня у бібліотеці ім. О. Довженка відбулась зустріч з Головою Київської громадської організації «Товариство ветеранів розвідки військово-морського флоту» Олександром Мармашовим.

8 травня у бібліотеці ім. О. Новікова-Прибоя відбулась зустріч представниці філії Київського Центру зайнятості Дарією Арапіною з учнями 9 класу СШ № 64.

8 травня у бібліотеці ім. О. Новікова-Прибоя оформлена  тематична виставка, присвячена темі війни.

 12 травня у бібліотеці ім. М. Лермонтова пройшов майстер-клас  для дітей та дорослих з виготовлення  листівок для улюблених матусь, проведений спільно з Київською польською молодіжною асоціацією «Молоді і креативні».

12 травня у бібліотеці ім. І. Світличного пройшла виставка-рекомендація «Наші мами».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *