Хто тут головний? – спитала бібліотекарка. Книги і письменник! – відповіли гуртом діти.

Справжній розгардіяш створив у бібліотеці В’ячеслав Купрієнко, автор пісень, віршів, есе і… казок. Саме такий ефект був від його казки для дітей «Мишасько і розгардіяш», яка презентувалася 28 травня на вул. Освіти, 14А.

Колишній розвідник і знавець китайської мови (має одну книжку перекладів) несподівано перекваліфікувався на дитячого письменника. Як з’ясувалося, це перша дитяча книжка автора, яку він написав для двох донечок.

Під час зустрічі з дітками старшої групи дитячого садочка № 55 Києва В’ячеслав Купрієнко читав свої казки про Мишаська-мрійника, про Карлсона і Дракошу. Письменник вдавався до інтерактивну. Кожна дитина могла побути в ролі Мишаська-мрійника і пустувати. Всі гуртом електризували паперову муху, кривлялися у збільшувальне скло, пускали мильні бульбашки, співали з письменником пісеньку про доню-першокласницю і не тільки. Всі верещали і сміялися. На останок вихователька Марія Іванівна вдягнула вушка Мишаська, побратим письменника перетворився на Карлсона і разом з автором вони читали в особах чергову казку з чудової книжки «Мишасько і розгардіяш». Було весело і діти не хотіли йти з бібліотеки. Тому пан В’ячеслав пообіцяв їм написати ще одну казку про Дракошу і зустрітися з ними вже в школі. (Адже дитсадівці на осінь готуються до школи.) А книжки можна придбати в книгарнях Києва, або взяти на прочитання в бібліотеці. Ви також шукайте цю диво-казку!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *