Відомі люди. В’ячеслав Купрієнко

В’ячеслав Купрієнко – волонтер, колишній розвідник і знавець китайської мови (має одну книжку перекладів) несподівано перекваліфікувався на дитячого письменника.

Як з’ясувалося, це перша дитяча книжка автора, яку він написав для двох донечок.
Під час зустрічі у бібліотеці на вулиці Освіти з дітками старшої групи дитячого садочка № 55 Києва В’ячеслав Купрієнко читав свої казки про Мишаська-мрійника, про Карлсона і Дракошу. Письменник вдавався до інтерактивну. Кожна дитина могла побути в ролі Мишаська-мрійника і пустувати. Всі гуртом електризували паперову муху, кривлялися у збільшувальне скло, пускали мильні бульбашки, співали з письменником пісеньку про доню-першокласницю і не тільки. Всі верещали і сміялися. 


На останок вихователька Марія Іванівна вдягнула вушка Мишаська, побратим письменника перетворився на Карлсона і разом з автором вони читали в особах чергову казку з чудової книжки «Мишасько і розгардіяш». Було весело і діти не хотіли йти з бібліотеки. Тому пан В’ячеслав пообіцяв їм написати ще одну казку про Дракошу і зустрітися з ними вже в школі. (Адже дитсадівці на осінь готуються до школи.)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *