Відомі люди. Сергій Батурин

Ще в сиву давнину відомий філософ сказав що “без коріння рослина всихає, без минулого людина не живе” Це стосується як окремої людини, так і цілої нації, – свою історію треба вчити і знати. А сьогодні, то взагалі, ці слова як ніколи є актуальними.


Письменник, прозаїк Сергій Батурин в історії “купається”, набирає від неї сили та енергії, тому в літературі він має свій почерк, його твори  є соковитими та цікавими.
“Потомственный чекист” – відображає реальні історичні події ще зовсім недалекого радянського минулого, прототип головного героя і деякі ключові дійові особи  роману ще досі живі, а канва роману розгортається в контексті тієї потужної всеперемелючої державної машини, потрапивши в яку людина, незважаючи на своє суспільне чи будь-яке інше становище, ставала простим гвинтиком… І в цьому основний зміст, і вся трагедія того історичного періоду, про який йде мова в романі.


Презентуючи “Потомственного чекиста” в бібліотеці імені М. Реріха Сергій Батурин говорив про вміння усвідомлювати й аналізувати історичні факти, про запобігання повторенню історичних помилок,  про цінність життя кожної окремої людини на нашій землі.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *