Відомі люди. Сашко Дерманський

Олекса́ндр  Дерма́нський  — український дитячий письменник. Член Національної спілки письменників України (з 2006 року).

Твори Сашка Дерманського рекомендовано міністерством освіти України для читання в молодшій («Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Бабуся оголошує війну», «Корова часу», «Царство Яблукарство», «Танок чугайстра») і середній школі («Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги»). До оновленої шкільної програми також увійшли повість «Маляка — принцеса Драконії», збірка казок «Казки дракона Омелька», збірка віршів «Бигимоти — не медмеді».

Працівники бібліотеки, спільно з бібліотекарем гімназії №178 організували зустріч  з третьокласниками . Дуже цікаво, весело з гумором письменник Сашко Дерманський представив новинки школярам у бібліотеці ім. І. Світличного, розповів про історію написання окремих творів, вцілому про свій творчий шлях, відповів на запитання третьокласників. Увазі дітей також була представлена виставка творів письменника, де вони мали змогу придбати ті книги, які їм особливо сподобались,з автографом. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, залишивши в пам’яті дітей чудові хвилини від спілкування з письменникомта ще незвіданим книжковим морем.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *