Відомі люди. Надія Василенко-Коровянська

Надія Василено-Коровянська – художниця та поетеса, Лауреат Міжнародного багаторівневого конкурсного проекту імені ДЕ РІШЕЛЬЄ (2013 р.) в номінації “Живопис і графіка” за цикл робіт “Ангели Чорнобиля” – “ПЛАТИНОВИЙ ДЮК”,
Лауреат Міжнародного багаторівневого конкурсного проекту імені ДЕ РІШЕЛЬЄ (2013 р.) в номінації “Поезія” за цикл робіт “Ангели Чорнобиля” – “СРІБНИЙ ДЮК”!

 Спалахує осінь

Вогнями барвистого листя,..
Зніму з горобини й надіну
Червоне намисто – нехай коло серця достигне… 

Ці рядки з нової збірки «Горобине намисто» Надії Василенко-Коровянської показали, що червоне намисто біля серця… наскільки душевною і теплою була зустріч поетки, редакторки, художниці у бібліотеці імені Ф. Достоєвського.

…Надія презентувала ліричний щоденник «Ворохта: гори димлять» та фотоальбом у співавторстві Мироном Марецьким «Дай, Боже, щастя Вам!». У кожному рядку відчувається любов до ранку, до чарівного ранку і ранку хмарного млявого…

І вже час зустрічі добіг до кінця, а на думці осінь, трішки з сумом, трішки з радістю, і багато кохання, як, власне, і вся творчість талановитої Надії Василенко-Коровянської.

І знову зустріч…

Надія Василенко-Коровянська презентувала у бібліотеці на вул. Освіти, 14-А  нові книжки: мандрівної атмосферної прози “Роман с Кишиневом” та збірку поезій “Кляксы любви”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *