Відомі люди. Олег Чаклун

«Дитяча книга – справжнє  чаклунство»…

Так вважає молодий популярний, найтаємничіший  дитячий письменник Олег Чаклун. Про секрети своєї «Чаклунської» книжкової кухні він розповів молодшим школярам СШ № 64, на зустріч з якими  його запросила бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя.

Письменник  привернув увагу дітлахів до важливості книги і читання в житті кожної людини, особливо учнів як майбутніх громадян своєї країни.  Його цикл фентезійних оповідань звернений до підліткової й дорослої авдиторії. Автор вважає, що казка потрібна й дорослим не менше, ніж дітям.

Олег Чаклун  показав і розповів про свої книжки, презентував  свою  нову науково-фантастичну «мультикові» серію і твори інших авторів видавництва «Фонтан казок». Спілкування гостя з аудиторією було дуже емоційним та веселим. Відтепер всі бажаючи можуть почитати книжки Олега Чаклуна, які він подарував в шкільну  бібліотеку.

В гостях у  бібліотеці ім. О. Пироговського побував  популярний сучасний український дитячий письменник Олег Чаклун. Казкові історії, героями яких є  чарівники, роботи, принцеси, зовсім не страшні монстри… Книги Олега Чаклуна цікаві не тільки дітям, але й дорослим. Олег Чаклун – справжній психолог дитячої душі.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *