«Стасворди» і паліндроми, Бен Ізраїлевич і Ізя Зельонкін, а також «Синій ліс і чарівник Магрітт» у Літньому таборі

У дитячій бібліотеці ім. О.Пироговського 12 червня відбулася зустріч школярів 2-го і 3-го класів №43 столичної школи з письменниками Станіславом Бондаренком і Єлизаветою Мельниченко. Таким чином урізноманітнили програму літнього табору для молодших школярів. Діти, бібліотекарі і вчителі вперше почули слово «Стасворди», дізналися про єдину в світі книжку паліндромів, а також познайомилися з прозаїком, яка не тільки вигадує українських казкових персонажів, а й вміє передбачати політичну долю України.

Так, авторка сатиричних романів «І засяє сонце» та «Іншопланетна Рашка» Єлизавета Мельниченко представила свою дитячу книжку «Синій ліс і чарівник Магрітт», яку вона написала для свого чотирирічного сина. Це казки до картин (а їх у книжці аж 50) бельгійського художника Рене Магрітта «для дітей віком від 3-х до 99-ти років». Діти познайомилися з головними героями української казки, яка перегукується з відомою всім «Рукавичкою», але на новий лад.

Поет Станіслав Бондаренко взявся за визначення «Розумника». Школярі були активні і наввипередки розгадували «Стасворди». Троє найактивніших хлопчиків, а це другокласники Костя Степанченко, Діма Самойленко і Юра Гуленко набрали найбільше балів і отримали нагороди – «Стасворди» «Синій ліс…» з автографом письменників. «Домашнім завданням» для Літнього табору стало завдання найшвидше розгадати всю книжечку і отримати дипломи «Розумника».

Всі були задоволені від плідного спілкування. До нових зустрічей!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *