Відомі люди. Оксана Кротюк

Кр́отюк Окс́ана — українська дитяча письменниця, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Мешкає та працює в Києві.

 

Автор книжок для дітей «Неслухняне левеня» (“Преса України”, К., 2008), «Найкраща земля» (“Преса України, К., 2008), «Абетка» (“Видавництво Старого Лева”, Л., 2011, 2014), «Веселі єноти» (“Преса України”, К., 2009), «В зоопарку» (Видавництво “Богдан”, Т., 2012), «Чорне море й синій кит» (“Преса України”, К.,2012), «Чап-чалапу, гусоньки!» (“Видавництво Старого Лева”, Л., 2015), «От би мені коника» (“Видавництво Старого Лева”, Л, 2015), «Прилетіла пташечка» (“Апріорі”, Л., 2017), «Купці, купці, гусочко!» (Видавництво “Богдан”, Т., 2017), «Михлик їде на море» (Видавництво “Каламар”, К., 2018), «Рукавичка для носа» (Видавництво “Каламар”, К., 2018), «Песик Чапа» (“Видавництво Старого Лева”, Л., 2019).

 

Про найкращу землюу нашій бібліотеці на Кавказькій розповідала українська дитяча письменниця, літературний редактор журналу «Малятко» Оксана Кротюк. А слухачами були учні 2-го класу Спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка, які не лише слухали розповіді письменниці, а й читали, бавились і грались у пальчикові ігри. Діти на зустріч також прийшли підготовлені: з вивченими віршиками та малюнками до казочок та віршиків Оксани Кротюк, твори якої, до речі, рекомендовані Міністерством освіти і науки України до вивчення у початковій школі. Тож і самій авторці цікаво було дізнатися, які твори вибрали діти і для малюнків, і для заучування. І на запитання, які книжки найбільше читають: всі одноголосно вигукнути: «про пригоди». У творчому доробку письменниці про пригоди тварин можна читати і перечитувати – наскільки цікаво, і справді з пригодами написані історії у «Веселі єноти», «В зоопарку», «Неслухняне левеня», «Чап-чалапу, гусоньки!». А книжечка «Чорне море й синій кит» буде пізнавальною не лише для дошкільного віку – у ній ви точно дізнаєтесь чому Чорне море?!.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *