Відомі люди. Інна Курило

У бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя побувала дитяча письменниця Інна Курило.

 

Інна Курило: “Казкотерапія є одним із найефективніших психологічних методів у роботі з дітьми. У процесі казкотерапії негативні персонажі (що є втіленням дитячих страхів та комплексів) перетворюються на позитивні. Утворюється зв’язок між сценарієм казки та поведінкою дитини  у реальному житті. Беручи приклад з улюблених героїв, дитина ототожнює себе з ними і робить висновок, як правильно чинити. Казка про те, «який чудовий світ, в якому я народився» — це профілактика відчаю і порожнечі. Вони ж, до речі, і приводять людей до психолога.

У сучасній науковій практиці казкотерапія є дуже молодим напрямом. Тим часом у масштабах людської цивілізації цей метод психотерапії — один із найдавніших. Одним із перших в українській педагогічній науці застосував казкові сюжети та образи В. Сухомлинський. Для широкого кола зацікавлених у казкотерапії бракує матеріалів для успішного впровадження цього методу в життя. Є потреба в якісних збірках казок. У нас в країні цей метод тільки розвивається”.
Головний герой дитячої книжечки  – котик на ім’я Кексик. Він ще зовсім кошеня і нетерпляче прагне дізнатися все-все про оточуючий світ. Двері трохи прочиняються і… розпочинаються пригоди. Вулиця повна несподіванок (приємних і не зовсім) та радісних відкриттів.

Разом з героями казок пані Інни, маленькі читачі дізнаються про правила дорожнього руху; про те, як важливо бути чистим, охайним і вихованим; про те, що не слід брати чужого без дозволу та багато інших корисних речей. А ще: вони навчаться дружити, розуміти своїх товаришів і дбати про них.

Та головне – книжки навчають добру! Гортати сторінки цих книжечок – саме задоволення! Вони яскраві, з веселими і…не повірите, також з добрими малюнками! Вийшли в минулому році у тернопільському видавництві «Мандрівець» під чудовим гаслом «Крокуємо доріжками добра».

Діти і дорослі були вражені простими історіями, що зачаровують і трохи розчулюють. Сама авторка викликала велику приязнь і довіру відвідувачів.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *