Відомі люди. Наталка Поклад

 Наталка Поклад — українська поетеса, публіцист, педагог, громадська діячка. Член Національної спілки письменників України (з 1988), Національної спілки журналістів.

Автор поетичних книжок: «Акценти», «День сповіді», «Обереги надії», «Ритуальний танець волі», «Горить свіча у чорних водах», «Молоде сонце», «Всупереч», «Всього-на-всього життя», «Хліби жертовні», «Це місто — наче Господа рука», «Німбом золотим», «Голос криці», «Поезії»; для дітей «Хрущикова наука», «Абетка», «Чарівні шовковиці», «Веселі віршики», «Ходить червень-чародій», «Ластівчин привіт», «На веселій вулиці».

Зустріч з українською поетесою, письменницею  Наталкою Поклад відбулася у бігатьох бібліотеках Соломянки, зокрема у бібліотеці ім. І. Багряного, де зустріч – бесіда проходила емоційно й весело. Гостя розповідала  про своє дитинство, рідне село, родину, головну людину у своєму житті – Матір, якій присвятила свої твори, коли стала писати вірші. Розповідала коли і як почала писати вперше, як прийшла до професійної літератури. Поетеса наголошувала на важливість вивчати й знати рідну мову – святий скарб для кожної людини, а також на вагомість читання книги – джерела знань та мудрості.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *