Відомі люди. Марія Морозенко

Марія Морозенко – авторка понад 20 дитячих книжок. Письменниця запросила дітлахів до світу свого поетичного слова, презентуючи казки «Незвичайні пригоди Чока, який шукав щастя», «Про країну Ласунів», «У зеленому ярочку».

 

Відбулась зустріч з українською письменницею, поетесою, членом Національної спілки письменників України, лауреаткою багатьох літературних нагород, зокрема, цьогорічної імені Лесі Українки Марією Морозенко. Зустріч відбулась у формі діалогу між авторкою та найменшими відвідувачами бібліотеки, які тільки-но вчаться читати. Тому їм було цікаво дізнатися від самої письменниці, як же народжуються казки?! А казки Марії Морозенко з’явилися тоді, коли донька письменниці була маленькою. Власне, такого віку, як і сьогоднішні гості бібліотеки. Тож, щовечора читаючи казку українських авторів, донька якось запитала, коли їй мама почитає власну казочку. Як пригадує Марія Морозенко, що тієї ночі не могла заснути – придумувала сюжет, бо ця казка, на прохання доньки, має бути саме про хлопчика. Власне, першою казкою і стала історія про «Незвичайні пригоди Чока, який шукав щастя». Хлопчик Чок мандрував у Країні Ласунів та в Країні Замазур, як з’ясувалося, що серед діток не було замазур, бо всі зранку вмиваються…
Наприкінці зустрічі Марія Морозенко побажала діткам цікавого читання книжок у родинному колі. А діти подарували улюбленій дитячій письменниці свою «книжку» – поробку – букет квітів на тлі книжки. Такий подарунок найцінніший, бо зроблений дитячими руками з любов’ю.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *