Бібліолипень 2019 на Освіти, 14а

Літо – пора відпусток. Щоб відпочинок був змістовним, і дорослі і діти поспішають до бібліотеки для наповнення відпочинкових валіз книжками: улюбленими і новинками.

Приємно, що наша бібліотека стала в допомогу і тим, хто має списки шкільної літератури, чи вирушає в подорож в іншу країну, або просто ‑ на дачу. Бібліотекарі помітили, що почали більше читати українською. Окрім детективів, любовних романів і фентезі, популярним чтивом стали книжки з психології, здорового способу життя й саморозвитку. Ми пишаємося такими читачами. А ось 12 книжок – хітів читання:

Разом зі  щоденним обслуговуванням читачів, бібліотекарі організовують: безкоштовне консультування з правових питань у рамках партнерського проекту Мін’юсту «Я маю право!». До речі, до кінця 2019 юристи щовівторка продовжуватимуть відповідати на ваші питання:

На партнерських засадах реалізовується проект «14 кроків до нового батьківства» ‑ це допомога у вихованні діток і  налагодженні родинних взаємин та гармонії у сім’ї. Такі зустрічі продовжуватимуться у нас щонеділі до кінця року.

А поміж тим у бібліотеці квітнуть квіти і кипить робота зі зміни шифрування літератури з ББК і УДК. І це значить ‑ перехід на нові роздільники галузевої літератури.

Чекаємо вас у стінах нашої бібліотеки!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *