День Незалежності України 2019

Для Бібліотек Солом’янки – це душевне спілкування просто неба. У міському парку району було весело й гамірно. Кожна бібліотека по-особливому вітала солом’янців зі святом.

Майстер-класи, боді-арт, вікторини на знання історії й географії України, продаж книжок, виготовлення вітальних листівок, міні-герба і прапора України, а також читання на швидкість. Усе це пропонували киянам бібліотекарі як серпневе дозвілля.

Бібліотека ім. Миколи Реріха проводила майстер-клас з виготовлення ялинки-українки. Навіть хлопчаки-підлітки залюбки зробили собі такі нагрудні обереги – брошки-ляльки.

Співробітниця бібліотеки ім. М. Бажана в українському віночку хвацько розмальовувала обличчя присутніх. Дітки за секунди перетворювалися на казкових персонажів, а дорослі отримували відмітини на щоках у національних кольорах. Люстерком слугували окуляри майстрині боді-арту.

Не оминали солом’янці й книжкову ятку «Фонтану казок». Хітами продаж стали книжки для дітей: «Зюзя» Сергія Куцана, «Зайчикова книжечка» Івана Андрусяка та «День народження привида» Сашка Дерманського.

Бібліотека, що на вул. Освіти, 14а, пропонувала виготовити власноруч значки: «Я люблю Україну!», «Я люблю читати». А змагання зі швидкості читання ‑ це своєрідне нагадування школярам, що час готуватися до школи.

Присутні на святі у міському парку отримали фонтан позитиву й казковий День Незалежності. Україна є і буде!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *