Письменник кличе на урок. Тиждень перший

Без бібліотек неможливо сьогодні уявити навчання й виховання розумних, успішних дітей. Саме з цією метою, Бібліотеки Солом’янки провели перший тиждень письменницько-читацького марафону «Письменник кличе на урок», в рамках якого відбулись пізнавальні та корисні зустрічі з сучасними дитячими письменниками.

02 вересня бібліотека імені М. Реріха разом із письменником, автором-виконавцем власних пісень В’ячеславом КУПРІЄНКО організувала для маленьких пацієнтів НДСЛ «Охматдит» справжній День знань! Крім презентації книги «Мишасько і разгардіяш», відбулася прем’єра пісні В’ячеслава «Першоклашка».

Наступного дня, в трьох бібліотеках району відбулись зустрічі:

  • в ЦРБ імені Ф. Достоєвського та в бібліотеці № 15 маленькі читачі познайомились з дитячим письменником Олегом ЧАКЛУНОМ та його неймовірними персонажами, у кожному з яких дітки могли пізнати себе, адже в своїх книжках письменник відображає сучасне життя з його швидкоплинними змінами і технологіями;

  • у бібліотеці імені О. Новікова-Прибоя перший урок для школярів 2-го класу провела письменниця, володарка відзнаки за кращі інклюзивні оповідання в номінації Теrra інклюзія, за твір «Крило ангела», – Ганна КОНАЗЮК.

4 вересня в бібліотеці № 13 відбулись дві зустрічі школярів 3-іх та 4-их класів із В’ячеславом КУПРІЄНКО, під час яких вони обмінялися подарунками: письменник подарував цікаві історії про «Мишаська і разгардіяш», а дітки, в рамках традиційної благочинної акції бібліотеки «Від серця до серця», передали листівки-трикутники з побажанням миру і швидкого повернення додому нашим захисникам, власноруч виготовлені дзвіночки та смаколики!

Наступного дня, в двох бібліотеках району відбулись зустрічі:

  • в бібліотеку імені І. Багряного завітала дитяча письменниця Євгенія ПІРОГ, яку всі знають як Казкарку Джинні, та познайомила другокласників із своєю новою книжкою – «Школяриковою абеткою».

  • в бібліотеку імені О. Донченка – відома дитяча письменниця Марія МОРОЗЕНКО. Крім знайомства з книгами, учні 3-го класу отримали від письменниці поради – «розвивати свої творчі здібності та більше читати книжок».

Завершує перший тиждень нашого письменницько-читацького марафону зустріч із автором історичної поеми для дітей «Козацькі бувальщини», виконавцем авторських пісень про героїчне козацтво письменником Павлом БРАНИЦЬКИМ, яка відбулась 6 вересня в бібліотеці імені О. Пироговського. Дітки залюбки взяли участь в інсценованому дійстві за казками Г.К. Андерсена.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *