Письменник кличе на урок. Тиждень другий

Продовжується читацький марафон. Мета бібліотекарів як організаторів зустрічей письменників із читачами – спонукати до читання українською мовою.

А справжнє турне по бібліотеках Солом’янки цього тижня сталося у Сашка Дерманського в рамках проекту «Письменник кличе на урок». Упродовж трьох днів найчитаніший дитячий письменник, автор книжок: «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Король буків, або таємниця Смарагдової книги», «Казки дракона Омелька» та серії книжок про Чудове Чудовисько побував:

9 вересня ‑ у Бібліотеці ім. Пироговського, 10 вересня у бібліотеці ім. Вершигори та в бібліотеці ім. Достоєвського, а 11 вересня – у бібліотеці ім. Донченка.

З не меншим захопленням сприйняли діти й інших письменників, які пишуть для діток. Так, незабутніми були зустрічі 9 вересня вихованців школи №12 з письменницею Тетяною Череп-Пероганич у бібліотеці ім. Гончара

та зі Сергієм Скарбником у бібліотеці ім. Кудряшова, книжка «Латушо» якого ‑ тепла і затишна історія про веселих героїв – мешканців чарівного лісу ‑ про дружбу, підтримку і пошук відповіді на важливе питання: хто ти є насправді.

10 вересня до бібліотеки ім. Довженка завітала київська поетеса Тетяна Яровицина, яка провела чудову інтерактивну зуcтріч із вихованцями старших груп дитячого садочка № 383.

11 вересня до бібліотеки мистецтв ім. Бажана прийшла на зустріч дитяча письменниця Євгенія Пірог. І був урок , але урок ‑ незвичайний. Бо не кожного дня його проводить чарівна казкарка Джинні. І з таким вчителем діти вивчили літери, згадали лісових звірів, співали і танцювали… і в результаті самі написали цілу велику книгу «Як діти вчили абетці лісових друзів»

Так завершився щорічний бібліотечний проект «Письменник кличе на урок». Як висновок: спілкування з письменниками наживо не тільки додає бажання читати, а й виховує читацькі смаки і культуру сприйняття літератури в цілому.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *